İnsan Sağlığına Uygun Mobilyalar

İnsan Sağlığına Uygun Mobilyalar

İnsan Sağlığına Uygun Mobilyalar

Yönetici, konfereans veya eğitim gruplarında zengin bir çeşitlilikte ürün yelpazemizle ergonomik yapılı ofis mobilyaları çözümlerimizi sizlere sunmaktayız. Ofislerinizden geçirilen her anınıza değer katmak ve çalışanlarınız performanslarını en üst seviyede tutmak için, farklı konseptlerde ürünlerimizde insan sağlığına uygun materyaller kullanıyoruz.

Her Ürüne Aynı Kalite Ve Önem

Ürünlerimizi sizin istediğiniz şekilde istediğiniz renk ve kumaşta yapıyoruz. Ürünlerimiz 2 yıl garantilidir. Sizin bulduğunuz her şehre kargoyla büro mobilyası ürünlerinizi gönderiyoruz. Bütün koltuklarımızda 1. Sınıf deri ve kumaş kullanıyoruz. Ürünlerin montajını siz istediğiniz takdirde biz yapıyoruz. Yaşadığın en ufak olumsuzluk durumunda veya koltuk tamirlerinizde gerek görüldüğü takdirde ürünlerinizi ücretsiz yeniliyoruz. Her koltuğumuza aynı kalite ve önemi veriyoruz.

Ödeme Bilgisi

Bizde yapacağınız alışverişlerinizden en karlı şekilde çıkacağınızın garantisi sizlere veriyoruz. Ödeme kolaylığında havale eft nakit veya kredi kartına taksit seçenekleri sunuyoruz. Ayrıca yapacğınız toplu alışverişlerinizde lütfen bunu sipariş sırasında belirtiniz. En uygun ürünleri bizde bulacağınızın garantisini veriyoruz. Yüzde100 müşteri memnuniyeti bizim için ticari kazançtan daha üst seviyededir.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir