Kaliteli Okul Kıyafeti

Kaliteli Okul Kıyafeti

Kaliteli Okul Kıyafeti

Kaliteli Okul Kıyafeti Nasıl Olur?

Kaliteli okul kıyafetleri firmamızın tercih ettiği kumaş cinsiyle başlar. Kullandığımız kumaşların pamuk ağırlıklı olmasına özellikle dikkat etmekteyiz. Ki pamuğun ne kadar kıymetli olduğu değerli annelerimiz tarafından bilinir. Ayrıca pamuklu kumaşa değer katmakta firmamızın bir ayrıcalığıdır. Peki pamuklu kumaş daha kullanışlı hale nasıl getirilir. Kumaştan kıyafet üretiminde kullanmakta olduğumuz teknolojiler her zaman önemli bir yer tutar. Öncelikle hemen hemen herkesin bildiği gibi Nnao Teknoloji kumaşlarda uzun zamandır kullanılmaktadır. Bizde Nano Teknoloji avantajları ile üretime hızlılık ve kumaşa kalite katmaktayız. Teknoloji sayesinde öğrenciler kullanmakta oldukları firmamız ürünleri üzerine herhangi bir sıvı madde döktüklerinde kumaşın sıvı maddeyi iç yüzeye aktarmadıklarını göreceklerdir. Bu da doğrudan öğrencilerin üşütüp hasta olmalarına engel olacaktır ki velilerin de istedikleri tam da budur. Yanı sıra kullanılan kumaş boyalarının kaliteye etkisi büyüktür.

Okul Kıyafetinde Hangi Boyalar Kullanılır?

Kaliteli okul kıyafetleri çocukların sağlığı ile dost olan okul kıyafetidir. Biz de bu esas doğrultusunda kumaşlara uyguladığımız boyaların halk arasında bilinen kök boya diğer adıyla baskı boya olmasına dikkat ediyoruz. Baskı boyalar azot maddesinden ayrıştırılmış olacağından kanserojen riskini taşımayacaktır.

Okul Kıyafetinin Temizliği

Kaliteli okul kıyafetleri temizleme aşaması yıkama talimatlarına uygun yapılmalıdır. Pamuklu kumaşlar yüksek ısılarda yıkanırlarsa kumaşta büzüşmelerin oluşması kaçınılmaz olacaktır. Bu sebeple pamuklu kıyafetin mümkün ise elde değil ise makinanın uygun ayarında yıkanması önerilir.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir