Kapı Önü Sohbetleri

Kapı Önü Sohbetleri

Kapı Önü Sohbetleri

Eskişehir’de yaşayanların vazgeçilmezi kapı önü sohbetleri, sıcak samimi dostlukların beşiği Eskişehir’in her bir yeri dostluk ve arkadaşlık hikayeleri ile doludur. Öyle ya şehrin ruhu artık tüm kurum ve yapılara sinmiş durumdadır. Anadolu Üniversitesi, Osmangazi Üniversitesi, Eskişehirspor ve Eskişehir inşaat hepsi birer adanmışlık hikayesi, dostu için her şeyi yapacak insanların siluetleriyle doludur. Bu denli samimi ve gerçek dostluğu hangi şehirde bulabilirsiniz. Metropollerde insanlar yüzüne bakıyor mu? Selamınızı alıyorlar mı?

Medeniyetin Başkenti

O yozlaştığından şikayet edilen şehirlere çok uzak bir yerdir, Eskişehir. İnsanların halen sıcak sohbetlerinin, gülümsemelerinin, hâl hatır sormalarının eksik olmadığı. Porsuk nehri, içinden nehir geçen şehirlerin yaşattığı o romantizmi yaşatır. Akşam güneş batarken, kızıl Porsuk nehri için en güzel renk olur. Kendiyle kızıla bürür tüm Eskişehir’i insanlar ve öğrenciler koşuştururken, caddelerinde birbirine deyip dolaşmaz Eskişehir inşaat firması tarafından inşaa edilen sıcak yuvalarına dönerler. Ondandır zaten, bu büyüklükte bir şehir olmasına rağmen suç istatistikleri çoğu kasabadan bile düşüktür.

Sizleri Bekliyoruz.

Eskişehir’de yaşamaya karar verdiyseniz veya ileride karar verecek olursanız. Firmamız Eskişehir inşaat projelerinden alacağınız gayrimenkul hem kârlı bir yatırım, hem de sıcak bir yuva olacak sizlere. Porsuk Nehri kenarında kahvaltı yapar, öğretmenler caddesinde alışveriş yapar, belki sizin kapının önünde sohbet ederiz. Unutmadan kimileriniz sert geçen kış aylarından şikayetçi olacaksınız. Samimiyetimiz ile içinizi ısıtacağız emin olabilirsiniz. Sizlere bir evden çok daha fazlasını, modern ve masalsı bir yaşam vaat ediyoruz.

Etiket: Anadolu Üniversitesi; Kızıl Porsuk nehri; içinizi ısıtacağız;

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir