Kürtaj İzmir Fiyatları

Kürtaj İzmir Fiyatları

Halk arasında gebelik aldırma olarak da ifade edilen kürtaj’ın bilinenin aksine yalnızca gebelik aldırması için yapılmadığını belirtmekte fayda bulunuyor. Düşükten sonra içeride kalan gebelik parçalarını almak ve ölü gebelikleri ortadan kaldırmak içinde yapılır. Yalnızca istemli olarak gebelik aldırma olarak bilinen yöntemin bilinenin aksine sağlığın devamlılığı adına bazı durumlarda da tercih edilen bir yöntem olduğunu söylemek mümkün.

10 haftalık gebeliklere kadar yapılabilen kürtaj’ın son adetin başladığı tarihten itibaren hesaplanarak uygulandığını söylemek mümkün. 18 yaşından büyük ve evli her bayanın istemeleri halinde eşlerinin imzası ile onay alınması neticesinde kürtaj yaptırabileceğini söylemek mümkün. 18 yaşından küçük bireylerin evli ya da bekar olmasına bakılmaksızın ailelerinden onay gereklidir. Kürtajın yapılabilmesi için aile onayı gerekir. 10 haftadan büyük gebeliği bulunan bayanlarda yasa gereği kürtaj yapılamaz. 10 haftadan daha büyük gebeliklerde anne hayatını tehlikeye sokabilecek durumların olması istisna. Kurul kararının bu anlamda olumlu olması durumunda 10 haftadan fazla gebeliklerde kürtaj uygulanabilir. İnsanların kürtaj izmir gibi internet araştırmaları sonucu yanlış noktaları seçebildikleri ve bu duruma bağlı olarak da birtakım problemlerle karşılaşabildikleri dikkat çeker. Hayati tehlikeyi ortaya çıkarmamak adına yeterince steril edilmiş tam kapasiteli merkez ya da kliniklerde doğru hekimlerin elinde yapılmalıdır.

Bekaretini kaybetmiş olan kızların kızlık zarı dikimi izmir gibi araştırmaları ile internet ortamı üzerinde yaptığı araştırmalarda da bu işi ticarete dönüştürmüş simsarların tuzağına düşmemeye özen göstermesini öneririz. Merdiven altı noktalardan kesinlikle uzak durulmalı!

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir