Work and Travel Nedir?

Work and Travel Nedir?

Work and Travel Nedir?

Work and Travel programı, Amerika’nın kontrolünde yapılan, dünyanın birçok değişik ülkesinin üniversite öğrencilerinin yaz tatilleri süresince Amerika’da çalışıp İngilizcelerini pratik yaparak geliştirme imkânları buldukları, dünyayı ve farklı kültürleri tanıma fırsatı sağlayan bir öğrenci kültürel değişim programıdır. Yani Ukraynada Üniversite okuyan bir öğrenci Amerika’da nasıl yaşanacağını yaşayarak öğrenebiliyor. Bu program Amerika’yı gezen bir turist gibi değil yaşamın içinde yaşayan bir birey gibi yaşamanızı ve anlamanızı sağlar. Ayrıca bunu yaparken de seyahat maliyetinizi karşılayıp yanında da bir miktar para kazanmanızı sağlayan bir programdır.

Work and Travel Size Ne Kazandırır?

Work and Travel size hem unutamayacağınız bir macera yaşatıyor hem de yeni yaşamlarla tanıştırıyor veya Ukraynada Üniversite okurken kolaylık sağlıyor. Bu program sayesinde belki de ilk kez ailenizde uzak tek başınıza yurtdışına yaşamanın tadına varacaksınız. İlk defa bir işte çalışıp, kendi kazandığınız para ile geçinmeye çalışacaksınız. Sorumluluklarınızla yüzleşmek zorunda kalmanız sizi daha deneyimli ve güçlü yapacaktır. Bu program size başka alternatifi olmayan bir özgüven kazanma ve kişisel gelişim şansı veriyor. Bu özellikleri kazanmanız ileride iş hayatınızda da çok işinize yarayacaktır. Sizinle aynı şartlarda çalışan kişilerden daha fazla öne çıkmanızı sağlayacaktır.

Work and Travel ile Ne Kadar Para Kazanabilirsiniz?

Bu program sayesinde ayda ortalama 900-1.500 USD kazanabilmeniz mümkün. Ve bu programa katılmak için gerekli olan yaşam ve seyahat maliyetinizi karşılayabileceksiniz. Amerika, birçok kişinin hayallerini süsleyen bir ülke olma özelliğini taşımaktadır. Örneğin Ukraynada Üniversite okumak yerine Amerika’da hem çalışma hem de tatil yapma fırsatı bulabilirsiniz. Ve en önemlisi tüm bunları yaparken de ailenize maddi yük olmayacaksınız. Program sonunda ömür boyu unutamayacağınız anı, tecrübe ve birikimlerle ülkenize geri döneceksiniz.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir